dentis_stomatologia_opole_zespol
 • Joanna Gronek – Ludynia

  Ukończyła wydział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2000r. W trakcie studiów odbyła praktyczny staż w Guys Kings College Hospital w Londynie. Od wielu lat czynnie bierze udział w szkoleniach i sympozjach regularnie dokształcając się z zakresu endodoncji (leczenia kanałowego), protetyki, stomatologii estetycznej oraz periochirurgii. Od dziesięciu lat wykonuje zabiegi z zastosowaniem mikroskopu operacyjnego. Uczestniczyła Więcej…

  Ukończyła wydział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2000r.

  W trakcie studiów odbyła praktyczny staż w Guys Kings College Hospital w Londynie.

  Od wielu lat czynnie bierze udział w szkoleniach i sympozjach regularnie dokształcając się z zakresu endodoncji (leczenia kanałowego), protetyki, stomatologii estetycznej oraz periochirurgii. Od dziesięciu lat wykonuje zabiegi z zastosowaniem mikroskopu operacyjnego.

  Uczestniczyła m.in. w cyklu szkoleń z zakresu perio-ednochirurgii w Aerztezentrum dra Gregora Chmiela w Berlinie. W życiu prywatnym pasjonuje się sportem – czynnie pływa wraz z całą rodziną.

 • Paweł Tryczyński

  Ukończył Wrocławską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko – Stomatologicznym w 2012 roku. Po ukończeniu studiów regularnie dokształca się w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Uczestnik Oral Surgery Academy we Wrocławiu. Czas wolny przeznacza głównie na sport. Wspinaczka skałkowa i górska to jego największa pasja.

  Ukończył Wrocławską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko – Stomatologicznym w 2012 roku. Po ukończeniu studiów regularnie dokształca się w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Uczestnik Oral Surgery Academy we Wrocławiu.

  Czas wolny przeznacza głównie na sport. Wspinaczka skałkowa i górska to jego największa pasja.

 • Piotr Matuszek

  Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1993 roku. Specjalizację z chirurgii stomatologicznej uzyskał w 1998 roku. Głównie zajmuje się zabiegami chirurgicznymi i implantologią a także wykonuje skomplikowane prace z zakresu protetyki stomatologicznej. Systematycznie doskonali wiedzę we wszystkich dziedzinach stomatologii, a szczególnie w nowoczesnej implantologii zarówno w kraju jak i zagranicą.

  Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1993 roku. Specjalizację z chirurgii stomatologicznej uzyskał w 1998 roku.
  Głównie zajmuje się zabiegami chirurgicznymi i implantologią a także wykonuje skomplikowane prace z zakresu protetyki stomatologicznej. Systematycznie doskonali wiedzę we wszystkich dziedzinach stomatologii, a szczególnie w nowoczesnej implantologii zarówno w kraju jak i zagranicą.

 • Robert Warnecki

  Lekarz stomatolog i specjalista ortodoncji. Ukończył Śląską Akademię Medyczną, Wydział Stomatologii w roku 1994. W roku 1998 uzyskał dyplom specjalizacji stomatologii ogólnej, a w roku 2001- tytuł specjalisty ortodoncji. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi biorąc udział w kursach w Polsce i za granicą, prowadzonych przez światowe autorytety w dziedzinie ortodoncji. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu dzieci Więcej…

  Lekarz stomatolog i specjalista ortodoncji.

  Ukończył Śląską Akademię Medyczną, Wydział Stomatologii w roku 1994. W roku 1998 uzyskał dyplom specjalizacji stomatologii ogólnej, a w roku 2001- tytuł specjalisty ortodoncji. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi biorąc udział w kursach w Polsce i za granicą, prowadzonych przez światowe autorytety w dziedzinie ortodoncji.
  Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu dzieci i dorosłych, aparatami ortodontycznymi ruchomymi oraz stałymi w różnych technikach leczenia (w tradycyjnej technice łuku prostego oraz w jej odmianie – zamkami samoligaturującymi). Stosuje również najnowszą technikę leczenia Cannon Ultra zamkami dwuslotowymi, która pozwala radzić sobie z przypadkami niemożliwymi do wyleczenia inną metodą. Stosuje również rodzaj aparatu ruchomego dla dorosłych – system przeźroczystych płytek Invisalign, dla tych pacjentów, którym szczególnie zależy na dyskrecji.

 • Joanna Kowalik-Piętka

  Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2016 roku. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach stomatologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pasjonuje się periodontologią i stomatologią zachowawczą. Uwielbia podróżować, jest miłośniczką zwierząt, lecz najwięcej wolnego czasu poświęca na sport – jeździectwo, bieganie oraz aerial hoop.

  Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2016 roku. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach stomatologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pasjonuje się periodontologią i stomatologią zachowawczą.

  Uwielbia podróżować, jest miłośniczką zwierząt, lecz najwięcej wolnego czasu poświęca na sport – jeździectwo, bieganie oraz aerial hoop.

 • Krystyna Wojciechowska

  Absolwentka Państwowej Szkoły Medycznej Położnych w Opolu. Specjalistka z zakresu opieki przed i okołoporodowej. Pracowała  jako położna w Opolskim Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno – Położniczym w Opolu. Pracując podjęła dodatkową pracę jako asystentka stomatologiczna. W tutejszym gabinecie zatrudniona od początku działalności. Lubi kontakt z ludźmi i sport. W młodości lekkoatletka, obecnie pływanie, sporty zimowe i dobra Więcej…

  Absolwentka Państwowej Szkoły Medycznej Położnych w Opolu. Specjalistka z zakresu opieki przed i okołoporodowej. Pracowała  jako położna w Opolskim Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno – Położniczym w Opolu. Pracując podjęła dodatkową pracę jako asystentka stomatologiczna. W tutejszym gabinecie zatrudniona od początku działalności. Lubi kontakt z ludźmi i sport. W młodości lekkoatletka, obecnie pływanie, sporty zimowe i dobra książka.

 • Joanna Repetowska

  Dyplomowana hignienistka stomatologiczna. Dyplom asystentki stomatologicznej otrzymała w 2014 roku. Dyplom państwowy higienistki stomatologicznej otrzymałą w roku 2016. W zawodzie pracuje 3 lata. Jest absolwentką WSZiA w Opolu. Jej pasją jest jazda konna i sporty zimowe. Na codzień mama trójki dzieci.

  Dyplomowana hignienistka stomatologiczna. Dyplom asystentki stomatologicznej otrzymała w 2014 roku. Dyplom państwowy higienistki stomatologicznej otrzymałą w roku 2016. W zawodzie pracuje 3 lata. Jest absolwentką WSZiA w Opolu. Jej pasją jest jazda konna i sporty zimowe. Na codzień mama trójki dzieci.

 • Agnieszka Maruszczak

  Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 20 15 roku otrzymała dyplom państwowy uprawniający do przeprowadzania zabiegów profilaktyczno – higienizacyjnych. W zawodzie pracuje 2 lata. Lubi pracować z pacjentem. Jest miłośniczką jazdy na rowerze. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta.

  Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 20 15 roku otrzymała dyplom państwowy uprawniający do przeprowadzania zabiegów profilaktyczno – higienizacyjnych. W zawodzie pracuje 2 lata. Lubi pracować z pacjentem. Jest miłośniczką jazdy na rowerze. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta.