lek. dent. Joanna Gronek – Ludynia

Ukończyła wydział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2000 r. W trakcie studiów odbyła praktyczny staż w Guys Kings College Hospital w Londynie. Od wielu lat czynnie bierze udział w szkoleniach i sympozjach regularnie szkoląc się z zakresu endodoncji (leczenia kanałowego), okluzji, protetyki, stomatologii estetycznej oraz periochirurgii. Od kilkunastu lat wykonuje zabiegi z zastosowaniem mikroskopu Więcej…

lek. dent. Paweł Tryczyński

Ukończył Wrocławską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko – Stomatologicznym w 2012 roku. Po ukończeniu studiów regularnie dokształca się w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Ukończył Oral Surgery Academy we Wrocławiu. Czas wolny przeznacza głównie na sport. Wspinaczka skałkowa i górska to jego największa pasja.

lek. dent. Joanna Kowalik-Piętka

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2016 roku. Wykonuje procedury z zakresu leczenia zachowawczego, leczenia endodontycznego z wykorzystaniem mikroskopu, leczenia protetycznego. Jej wielką pasją jest periodontologia, prowadzi leczenie pacjentów z chorobami dziąseł i przyzębia. Uczestniczka licznych szkoleń praktycznych i konferencji z wielu dziedzin stomatologii. Prywatnie jest miłośniczką muzyki i podróży.

Agnieszka Maruszczak

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 2015 roku otrzymała dyplom państwowy uprawniający do przeprowadzania zabiegów profilaktyczno – higienizacyjnych. Lubi pracować z pacjentem. Jest miłośniczką jazdy na rowerze. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta.

Emilia Mak-Styra

Pracę asystentki stomatologicznej rozpoczęła w 2006 roku. Ukończyła studia na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, uzyskała tytuł magistra w 2014 roku. Pracowita, uśmiechnięta i pełna pomysłów. Czas wolny spędza ze swoją rodziną oraz realizując swoją największą pasję, którą jest jazda konna.

Bożena Wąsiak

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego. Pracę asystentki stomatologicznej rozpoczęła w 2003 roku. Kilkuletnie doświadczenie doskonali dalszą nauką, wciąż ponosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. Szczęśliwa mama, pasjonatka dobrej książki, kuchni i pięknych wnętrz. Ceni rzetelność, przyjaźń i uczciwość.

Jadwiga Tyblewska-Kosta

Pracuje w sterylizatorni. Fascynują ją nowe wyzwania. Kocha ludzi, a szczególnie dzieci. Z chęcią małym pacjentom opowie o czarach „Wróżki Zębuszki”. Realizuje swoje pasje – śpiewa w chórze, tańczy w dwóch zespołach, pisze wiersze. Urodzona optymistka.